Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 18, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Beyaz Eşya » Profilo Maksima XXL Buzdolabı’nda yazın tüm lezzetlerine yer var
  • Bizi takip edin !

Profilo Maksima XXL Buzdolabı’nda yazın tüm lezzetlerine yer var 

1560153872_XXL3

Boy boy tencerelerden sürahilere, yazın vazgeçilmezi karpuz başta olmak üzere dilediğiniz miktardaki sebze ve meyvelere, tüm malzemeleri düzgün bir şekilde yerleştirmenize olanak veren Profilo Maksima XXL Buzdolabı, yaz mevsiminde mutfaklarınızda en büyük yardımcınız olacak.

Geniş iç hacmi ile tüm yiyeceklerinizi “nasıl sığacak tüm bunlar?” derdi olmadan kolaylıkla yerleştirme imkanı sunan Profilo Maksima XXL Buzdolabı aynı zamanda, A++ yüksek enerji verimliliği ile de A enerji sınıfı buzdolaplarına göre yüzde40 daha az enerji harcıyor. Ayrıca, yüksekliği ayarlanabilir kapı rafları, elektrik kesintisinde yüksek sıcaklık alarmı, AirFresh koku filtresi özellikleriyle de dikkat çekiyor.

LED aydınlatma özelliğiyle buzdolabınızda ferahlık katan Maksima XXL, özel sürgü sistemi ve nem kontrol mekanizması ile dışardan hava akımını kesen ExtraFresh Comfort çekmecesi sayesinde de yaz sofralarının vazgeçilmezi meyve ve sebzelerin ilk günkü tazeliğinde koruyarak daha uzun süre saklamanızı sağlıyor. ExtraCold <>00Comfort çekmecesi ise et ve şarküteri ürünlerini iki kata kadar rahatlıkla muhafaza ederek yaz aylarında rahat bir kullanım sunuyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display