Tüketici Dostu Dergisi|Pazartesi, Kasım 18, 2019
Buradasınız Home » Röportajlar » Firma » REMETTA GENEL MÜDÜRÜ ERCAN SÖYLEMEZ
  • Bizi takip edin !

REMETTA GENEL MÜDÜRÜ ERCAN SÖYLEMEZ 

DSC_0325

Tüketicinin, ürünlerinizi seçme nedenleri nelerdir / neler olmalıdır?

Tüketicinin Remetta’yı tercih etmelerindeki öncelikli neden güven… Kurulduğumuz ilk günden beri değişmeyen kalite çizgimiz, müşteri memnuniyetindeki hassas yapımız, prensiplerimiz çerçevesinde geliştireceğimiz yeni modeller ve farklı tarzımız, kaliteli ürün uygun fiyat bol alternatif ise ilerleyen süreçte yine tercih edilecek marka olmamızı sağlayacaktır.

Firmanız adına, tüketiciye ne gibi mesajlar aktarmak istersiniz?

Müşterilerimize Remetta markası altında hissettikleri güven ve alternatif ürünlerle uygun fiyatlı huzurlu bir alışveriş imkanı sunuyoruz. Her geçen gün kendini geliştirip yenileyen Remetta markasından alışveriş yapma mutluluğu hiç değişmeyecek, Remetta markasından uygun ve kaliteli ürünlere sahip olmak tüketici açısından en büyük kazanç olacak ve bizler ise ailemize memnun ve güler yüzlü üyeler kazandırmanın gururunu yaşayacağız.

2011 yılında piyasanın genel durumu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Şüphesiz 2011 yılında Avrupa’yı kasıp kavuran krizin etkileriyle, döviz ve altındaki artışın biz üreticiyi etkilemediğini düşünmek imkansız. Remetta olarak, bu süreci müşterimize yansıtmadan atlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendi içimizde alternatifler oluşturup müşteriye uygun hizmet vermeye devam etmeye çalışıyoruz. Bu çerçevede oluşturduğumuz çeyiz kampanyalarıyla her bütçeye hizmet vermeyi yeni yuva kuran çiftlerin mutluluğuna bir nebzede olsa katkıda bulunduğumuz için ise huzurluyuz.

Türkiye genelinde, tüketicilerin şu anda tercih ettikleri dağıtım kanalları sizce hangileridir?

Bizim pazarımızda tüketici ürünü görerek seçer. Alternatifin bol olması tüketici için büyük bir imkan. Mağazalar, avm ler ve bayi kanalları müşterilerin talep ettikleri noktalar.

Sektörde 2011 – 2012 trendleri sizce neler?

Sektörümüzde kalıcı olan ve her dönem modasını devam ettiren ürünlerimizin yanında arge departmanımızın geliştireceği süprizlerle de müşterilerimizin huzurunda olacağız. Rematta olarak sektörümüzde yeni trendlerle müşterilerin beğenisini kazanmaya devam edeceğiz.

2011 yılının son çeyreğinde satışlarınız ne aşamada?

Yapmış olduğumuz kurumsal çalışmalarla ve her geçen gün markamıza olan güvenin büyümesi sonucunda, dönemsel hedeflerimizin üzerinde bir satış grafiği oluşturduk. %70 gibi bir beklenti üzerindeki satış bizi daha keyifli kılmış ve daha çok çalışmaya itmiştir.

2011 yılsonu ürün satış adet ciro hedefiniz nedir?

2011 yılı hedeflerimizi şu an zaten fazlasıyla geçmiş durumdayız. 2012 için ise yapmış olduğumuz planlama yıllık hedeflerimizin 2 katı yönünde doneler vermekte. Müşteri memnuniyetini bu yıllara kadar nasıl yakaladıysak, 2012′de de müşterilerimizi memnun edeceğimize inanıyoruz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display